יתכן שדרך עבודה נכונה עם הגוף יחול השינוי הרצוי, פעמים רבות זה קורה כבר בפעם הראשונה או תוך מספר מועט של מחזורים. עם זאת אין אפשרות להבטיח דבר, זו שיטה רכה שעובדת נכון עם התהליכים של הגוף ואינה "מכריחה" אותו לפעול כרצוננו.
כל מקרה לגופו ואין אפשרות לנבא כיצד גופך יגיב על אף שאצל נשים רבות השינוי אכן קורה.

השיטה מעודדת את עיקר הדם להשתחרר בשירותים. יש בהחלט נשים שלא משתמשות יותר בכלום, יש המפחיתות במידה ניכרת את השימוש בפדים ומפסיקות את השימוש בטמפונים, ויש המשלבות פדים וטמפונים לפי הצורך.

השיטה מעוררת את הרחם לפעילות מלאה וחיונית יותר ומתוך כך הרבה פעמים כ"תוצר לוואי" משך הדימום מתקצר, שזה למעשה חזרה למצב טבעי.
אין כוונה לקצר ואין כוונה להחזיק.
קיים צורך של הגוף לשחרר את הווסת באופן מודע, כאשר לא נענים לצורך הבסיסי הזה (ששכחנו כנראה ממש מזמן), הגוף מאותת קושי ומצוקה בכל מיני דרכים. כשמחזירים את האיזון במקום הזה לגוף, אז חוזר משך הדימום למצבו הטבעי שהוא פעמים רבות קצר יותר (לרוב ביומים) – רירית שתקועה בגוף לא יכולה לשקף אורך טבעי של וסת.
כדי לקבל את התחושה למה שאני מתכוונת, נסי לרגע לדמין את ההרגשה בגוף אם לא תקנחי את האף כשאת מצוננת, אם לא תלכי לשרותים בזמן שיש לך צורך להתרוקן… איך זה מרגיש בגוף?
כל מה שאני אומרת הוא שהווסת כמו שאר ההפרשות מבקשת התיחסות מודעת. וזה מה שעושה את ההבדל.

השיטה אינה מתערבת אלא היא פשוט אינה מתעלמת מצרכיו של הגוף.

בעקרון השיטה מתאימה לכל אשה בגיל הפוריות, המעונינת להכיר את גופה, להחזיר שליטה ומודעות למקום בו פעמים רבות אנו רק סופגות את התוצאות. ההיכרות מחברת לעוצמה הנשית, עוזרת לקבל את הווסת כחלק ממך ובאופן חיובי, ומשחררת הרבה מהקושי שנתפס כחלק בלתי נפרד מהווסת (כאבים, דימומים ארוכים, פדים וטמפונים, עצבנות…)

נשים שאין להן וסת בתק' הלימוד, יכולות לבוא וללמוד.
השינוי העיקרי הוא בתפיסה, לכן ניתן גם לקבל את הידע ללא תרגול, בתנאי שהאשה מרגישה שנכון לה לבוא בלי לתרגל מיד.
בנוסף, כל אשה מקבלת בקורס גם חוברת לתזכורת,
וגם נשמרת לה הזכות לבוא לרענון בכל זמן בהמשך, ללא תשלום נוסף.

WhatsApp chat