להתחבר לוו / מיכל ווזנר

בימים אלה עסוקה טובה הרשטיק-הכרמי בהידוק היחסים בינה ובין הגוף הפיזי אשר נתן לה הבורא יתברך כפיקדון לפני שלושים ושבע שנה. "קראת כבר את "גופה-של-תבונתה-של?"

עכבר העיר - סגולה לבריאות טובה

מדובר בשיטה עתיקה שאותה שחזרה שרמן. "לא מדובר בפעילות יוגיסטית מיוחדת, אלא במשהו פשוט ששכחנו"

שיטת שרמן במגזין דיאד

"במשך שנים נהניתי להתעלם מהווסת שלי, ממש כמו כולנו. לא זכרתי את קיומה. הדבר היחיד שהטריד אותי הוא מתי אני צריכה להחליף טמפון ולא הייתה לי שום כוונה לשנות את זה. למדתי מתמטיקה ומדעי המחשב, סיימתי לימודים והתחלתי קריירה. הווסת שלי הייתה פרט שולי בחיי. נדמה לי שרק בעת ההיריון הראשון הבנתי בפעם הראשונה שיש הבדל בין אישה לגבר."

לאשה - מדור בריאות / דפנה לוי

"הכאבים פוחתים, כאבי הראש קטנים, הבצקות נעלמות, זמן הווסת מתקצר ביותר מיום, וההרגשה הכללית בקשר לגוף משתפרת מאוד"

וואלה! ניו אייג' - המחזור הירוק / מירב שרמן

שיטת שרמן למודעות וסת, היא קרובת משפחה של "לגדל ילדים בלי חיתולים" ואחות של "לידה טבעית". שכחו אותה בבוידעם במשך כמה מאות שנים

מעריב NRG - כמו לקנח את האף / ורד קלנר

בפעם הראשונה ששמעתי על סדנת "מודעות וסת" נפלתי על הרצפה. שונאת את המילה "וסת", וגם לא מתלהבת יותר מדי מהמילה "מודעות". כשביררתי במה מדובר זה נראה לי אפילו עוד יותר מגוחך.

ynet- המחזור החודשי שלך יכול להיות קל וקצר יותר/ דפנה לוי

מירב שרמן פיתחה שיטה המאפשרת לרוקן את דם המחזור באופן יזום, עד כדי כך שאין יותר צורך בתחבושות או טמפונים

מקור ראשון - עוצמה נשית/ חמדת שני

מי לא היתה רוצה לקצר את משך הווסת ולהיפטר מהכאבים? לפי שיטת שרמן זהו יעד בר השגה. מירב שרמן מציעה לזרוק את התחבושות והטמפונים ולהקשיב לאינטואיציה הנשית. כתבה שאולי תמתיק לכם את הימים הנוראים.

ירחון פנימה/ עדי אהרון

אם את מהנשים שהיו שמחות לוותר על "הימים האדומים" בכל חודש, כנראה עדיין לא הכרת את שיטת שרמן. מירב שרמן הצליחה לפתח שיטה שמסייעת לנשים לעבור את ימי הווסת שלהן בשלום ואפילו בקלות, עם כמה שפםחות כאבים. היא מתגעגעת לאוהל האדום של פעם וכתומכת לידה היא מאמינה שאשה יולדת בכל חודש את הווסת שלה.